Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć, (…) trzeba marzyć

Cześć, jestem Magda.

Witaj w moim fotograficznym świecie. Jeśli tutaj jesteś to znak, że szukasz kogoś, kto spełni Twoje fotograficzne marzenia. Świetnie się składa, bo właśnie tym się zajmuję. Kocham fotografować. Dla Ciebie zatrzymam czas, uchwycę ulotne,  bezcenne chwile Twojego życia, zatrzymam na dłużej coś co tak szybko przemija.

Spotkajmy się. Razem wykreujemy coś pięknego. Wspólnie spełnimy marzenia i zrealizujemy cudowne fotograficzne projekty.

Do zobaczenia

Opinie

Magda to profesjonalistka w 100%, mega przygotowanie i organizacja sesji. Bardzo sympatyczna i ciepła osoba, spełniła moje fotograficzne marzenie i stworzyła coś pięknego i bardzo wartościowego dla mojej “ekipy”, bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję!

Justyna (fotograf)

Sesja noworodkowa naszej córeczki to było coś! Córeczka bardzo dobrze się czuła, my również, zero stresu, zero płaczu( córeczki), może jedynie popłynęły łzy wzruszenia. Zdjęcia wspaniałe, scenografia, studio bajkowe, bardzo duży wybór ręcznie wykonanych niebanalnych ubranek i rekwizytów. Na pewno to nie ostatnia nasza sesja z Pastelove Foto i z Panią Magdą, polecamy!

Krzysztof

Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm, kreatywność, oraz świetny kontakt! Mamy cudowną pamiątkę i pięknie uwieczniony “Nasz dzień “. Przepiękny format zdjęć. Pięknie dziękujemy Madziu!

Daria & Adam

Wspaniała kobieta, pełna talentu i pasji. Niesamowity kontakt, bez stresu, na luzie. Widać, że praca sprawia jej radość, a to przekłada się na jakość zdjęć. Dziękujemy, na pewno wrócimy!

Aga

Wspaniałe podejście do klienta. Widać, że nie jest to praca, tylko pasja. Efekt świetny, bardzo fajne pomysły na ujęcia. Szczerze polecam.

Mikołaj

Super atmosfera,piękne studio, mega wrażenia. Magda to profesjonalistka w każdym calu,pełna pasji i świetnych pomysłów.

Sylwia